اینترنت مرکزی ساختمان، مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری

زمان مطالعه: 4 دقیقه

اینترنت مرکزی ساختمان، مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری

راه اندازی سرویس اینترنت مرکزی ساختمان ها ، مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری، یکی دیگر از خدمات شرکت مبنا تلکام بوده که در جهت رفع محدودیت‌های مخابراتی برج‌ها و مجتمع‌ها از جمله خطوط فیبرنوری یا نبود خط تلفن و … با نصب و راه‌اندازی تجهیزات فنی در برج‌های مسکونی و تجاری همراه با ارائه سرویس‌ بر بستر کابل، ADSL2+، VDSL و تلفن ثابت نسل جدید (مبناتل) را فراهم نموده که تمامی مشترکین توانایی استفاده از اینترنت و تلفن را خواهند داشت.

 

کیفیت بالای سرویس اینترنت مرکزی مبنا تلکام بعلت استفاده از تجهیزات به روز و حرفه ای بوده که میتواند علاوه بر سرویس ADSL2+ سرویس نوینی همچون VDSL (Very high bit-rate DSL) را ارائه نماید که از ویژگی این خدمات، پهنای باند بالا و اختصاصی ، تعرفه مقرون به صرفه و کیفیت بی نظیر آن است که با این روش مشتریان می‌توانند از اینترنت با سرعت‌‌های بالا، همچون 100  مگابیت *Mbps) ، 80 مگابیت (Mbps) ، 50 مگابیت (Mbps) و 24 مگابیت (Mbps) بهره‌مند گردند.

بسترهای راه اندازی در اینترنت مرکزی ساختمان ها، مجتمع‌های اداری و تجاری

اینترنت مرکزی بر بستر (کابل LAN و هاب سوییچ)

در ساختمان هایی که تعداد واحد آنها کمتر از 20 واحد است شرکت مبنا با راه اندازی اینترنت مرکزی به صورت هاب سوییچ این امکان را فراهم میآورد که ساکنین بتوانند بدون نیاز به خطوط تلفن و یا زوج سیم مسی از اینترنت پرسرعت مبنا تا سرعت 150 مگابیت به صورت حجمی و اختصاصی استفاده نمایند

اینترنت مرکزی بر بستر (ADSL2+ و VDSL)

با توجه به برخی محدودیت های فنی حاکم بر برج ها و مجتمع ها از جمله خطوط فیبر نوری ، عدم وجود خط تلفن و … شرکت مبنا تلکام توانسته است با نصب و راه‌اندازی تجهیزات ADSL2+ و VDSL به صورت امانی در این نقاط زیرساخت‌های مورد نیاز برای ارائه اینترنت پر سرعت تا 100 مگابیت را فراهم آورد.. بر همین منظور تجهیزات مورد نیاز در ساختمان نصب شده و اینترنت از طریق زوج سیم و یا کابل به ساکنین با شرایط ویژه و اقتصادی ارایه خواهد شد

 

اینترنت مرکزی بر بستر Hotspot (Public WiFi)

یکی از امکانات منحصر به فرد اینترنت مرکزی مبنا تلکام ارایه سرویس Hotspot برای محل های پر رفت و آمد برج ها است که میتواند باعث رضایتمندی بیشتر ساکنین و مدیران برج و مجتمع در سهولت استفاده شود.

ویژگی‌ها و مزایای اختصاصی اینترنت مرکزی ساختمان ها، برج‌ها و یا مجتمع‌ها

تعرفه اینترنت مرکزی مبنا تلکام

با توجه به متغییر بودن تعرفه این خدمت در راستای درخواست متقاضیان در برج ها و سازمان ها می توانید بر روی لینک تعرفه‌ها کلیک کنید.

راه اندازی اینترنت مرکزی با مبنا تلکام

جهت استفاده از برج‌ها، سرویس مذکور،  مدیریت مجتمع‌ها و یا ساکنین که متقاضی دریافت سرویس می‌باشند، با تکمیل و ارسال فرم زیر یا تماس با واحد فروش به شماره 1533 داخلی 777  می توانند در این خصوص اقدام نمایند.

درخواست‌های ارسال شده در کمتر از 3 ساعت کاری توسط کارشناسان مجرب مبنا تلکام بررسی شده و با شما تماس برقرار خواهد شد.

سوالات متداول

اینترنت پرسرعت ADSL2+ و VDSL و هاب سوییچ (Hub Switch ) در برج‌ها، مجتمع‌ها و ساختمان‌ها، بدون نیاز به خط تلفن و شبکه مخابراتی بوده و همراه با پهنای باند اختصاصی به مشترکین، این سرویس ارائه می‌گردد.

ارائه سرعت بالاتر به هر کاربر به واسطه انتقال پهنای باند اختصاصی به برج ، مجتمع یا ساختمان
ارائه سرویس روی خطوط فیبرنوری و PCM
ارائه تجهیزات امانی اولیه جهت راه اندازی سرویس در برج ، مجتمع یا ساختمان
افزایش کیفیت و پایداری سرویس به واسطه فاصله کوتاه با تجهیزات منصوبه در ساختمان
ارائه سرویس در کلیه مناطق
عدم وابستگی به مرکز مخابراتی و خطوط مخابراتی
راه اندازی فوری بعد از عقد قرارداد

اینترنت مرکزی مبنا هیچگونه وابستگی به مرکز مخابراتی نداشته لذا همه مجتمع‌ها و برج‌ها و ساختمان‌ها می‌توانند از مزایای اینترنت پرسرعت مبناتلکام بهره‌ مند شوند.
بله، از آنجایی که اینترنت مرکزی مبناتلکام هیچگونه وابستگی به مرکز مخابراتی ندارد لذا ارائه سرویس روی همه خطوط فیبرنوری و PCM و … حتی بدون خطوط مخابراتی نیز میسر است.
تجهیزات اولیه راه اندازی اینترنت مرکزی مبنا شامل رادیو و DSLAM و سوییچ و … توسط اپراتور در مجتمع ، برج و ساختمان نصب می‌گردد.

فرم درخواست ارایه سرویس:

    cf7captchaRegenerate Captcha
    اینترنت مرکزی
    دسترسی سریع