دیتاسنتر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

دیتاسنتر

شرکت گسترش ارتباطات مبنا با داشتن یکی از مدرنترین مرکز داده ها (Data Center) امکان میزبانی وب سایت و کامپیوتر های سرویس دهنده شرکت ها، سازمان ها، خبرگزاری ها و سایت های پر بازدید را دارد. هم چنین شرکت مبناتلکام آمادگی دارد سرورهای قدرتمند خود را بصورت اختصاصی در اختیار وب سایت های پر بازدید قرار دهد.
پهنای باند نامحدود، سرعت دسترسی بسیار بالا، دسترسی کاربران حتی در صورت قطع ارتباط با اینترنت پشتیبانی 24 ساعته و امنیت کامل با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات از مزایای خدمات میزبانی مبناتلکام است. 
با میزبانی وب سایت خود در مرکز داده های مبناتلکام برای همیشه از بابت حملات اینترنتی آسوده خاطر خواهید بود.

انواع خدمات مرکز داده مبناتلکام:

خدمات Co-location عبارت است از اشتراک فضای سرور که در آن به جای اجاره نمودن سرور از سرویس دهنده، سخت افزار سرور توسط خود مشترک تهیه شده و به مركز داده های مبناتلکام سپرده می شود. در این حالت مالكیت سرور کاملا با مشترک خواهد بود و سرویس دهنده فقط فضا،‌ برق، کولینگ و اتصال اینترنتی مورد نیاز را برای سرور تامین می کند.

در این حالت هزینه نگهداری سرور بسیار پایین تر از هزینه اجاره سرورهای اختصاصی بوده و برای کسانی که قصد فعالیت های بلند مدت و یا سرورهایی با حساسیت بالا و کاربری خاص دارند بسیار مناسب می باشد. باید توجه نمایید که در سرویس های کولوکیشن مسئولیت قطعات سخت افزاری سرور و تمام موارد نرم افزاری و امنیت اطلاعات روی سرورها بر عهده مشترک می باشد.

  • سرور اختصاصی (Dedicated Server)
  • سرور اختصاصی مجازي (Virtual Private Server)

برای کسب اطلاعات بیشتر با  کارشناسان ما ، با شماره ویژه 87660-021 در تهران تماس بگیرید.

دسترسی سریع