صفحه اصلی قبل

زمان مطالعه: 5 دقیقه

خدمات ما

تنها با یک کلیک بهترین خرید را تجربه کنید

ADSL2+

ADSL2+

VDSL

VDSL

VOIP

تلفن ثابت

TD-LTE

TD-LTE

dedicatd-bandwidth

پهنای باند اختصاصی

datacenter

دیتاسنتر

SIP-TRUNK

SIP TRUNK

پهنای باند اختصاصی

بهره برداری از اینترنت با سرعت بسیار بالا و به صورت اختصاصی مناسب شرکت ها و سازمان ها و ارگانها.

با پهنای باند اختصاصی شما می توانید از اینترنت با سرعتی بسیار بالا به صورت اختصاصی بهره مند شوید و امکان دسترسی به اینترنت پرظرفیت با تاخیر کم و کیفیت مطلوب را در شرکتها و سازمانهای بزرگ داشته باشید. دسترسی به اینترنت اختصاصی معمولاً شامل سرعت آپلود و دانلود همزمان است. این بدان معناست که پهنای باند شما، سرعت بارگذاری و دانلود یکسانی را داشته و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه روز حتی در پیک مصرف تضمین شده و تغییر نخواهد کرد. هم اکنون مبناتلکام سعی نموده با سرمایه‌گذاری و بکارگیری بروز ترین زیرساخت‌های سخت افزاری، نرم‌افزاری و ایجاد پایگاه هایی در سراسر کشور، سرویسی مطمئن و با کیفیت را در اختیار سازمان های متعدد خصوصی و دولتی قرار دهد.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مبناتلکام از زمان تاسیس ، با راه اندازی و گسترش شبکه خود در تهران و دیگر شهرها بستر مناسبی برای ارائه خدمات به مشترکین خانگی و مشتریان سازمانی خود فراهم آورده است.

 

شرکت مبناتلکام با استفاده از مرکز داده های اختصاصی خود با بهره گیری از جدید ترین فن آوری موجود از شرکت های Juniper , Cisco , Bluecoat , Dell , APC , بالاترین استاندارد کیفیت خدمات ( QOS ), پایداری (Stability ) و محافظت (Protection ) را برای کاربران خود به ارمغان آورده و به اولین  انتخاب هر سازمان‌، ارگان‌ دولتی,  مؤسسات و کسب‌ و کار های کوچک و بزرگ تبدیل شده است.

 

همچنین برترین های صنعت IT  در هسته مرکزی شبکه فنی, تیم پر قدرت نصب و راه اندازی تجهیزات و شبکه های بی سیم و نیز تیم قوی در حوزه بازاریابی و فروش گرد هم آمده‌ و مبناتلکام را به شرکتی بسیار قدرتمند در حوزه ارائه خدمات IT تبدیل کرده اند. 

پیشنهاد ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

TD-LTE

یکساله 2000 گیگابایت

2,690,000 تومان

+ADSL2

یکساله 2000 گیگابایت

900,000 تومان

TD-LTE

یکساله 1000 گیگابایت

3,999,000 تومان

TD-LTE

یکساله 400 گیگابایت

2,690,000 تومان​

آخرین مطالب

راهنمای خرید پهنای باند اختصاصی
مقالات آموزشی
marketing

راهنمای خرید اینترنت سازمانی

زمان مطالعه: 7 دقیقه راهنمای خرید پهنای باند اختصاصی این روزها کسب‌‎وکارهای زیادی در فضای مجازی فعالیت دارند و بخش بزرگی از اقتصاد کشورها را در برگرفته‌اند. بدیهی است

ادامه مطلب

مشتریان ما

کسب و کار هایی که به ما اعتماد کردند

با ما در ارتباط باشید

تیم پشتیبانی ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

دسترسی سریع