آشنایی با سرویس پایه TD-LTE

 • خدمات اينترنت در نسل 4 / 4.5 ثابت (TD-LTE) اینترنت پر سرعت

  خدمات اینترنت ثابت نسل 4/ 4.5  یا به عبارت بهتر، بنام TD-LTE، یکی از گزینه‌های دسترسی به اینترنت بر بستر LTE فعال بوده و روی یک فرکانس ارسال و دریافت را انجام می‌دهد. این فرآیند با سرعتی بالا و فناوری بی سیم،  آخرین نسل اینترنت ثابت پهن باند است که به منظور  تامین اینترنت منازل، سازمان‌ها،  موسسات و شرکت‌های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

  از مزایای این سرویس نسبت به سرویس‌هایی همانند وایمکس و ADSL  می‌توان به مواردی مانند ، سرعت بالا، رفع محدودیت زمانی، ارائه مودم با قابلیت جابه جایی، عدم نیاز به تلفن ثابت، راه اندازی سریع، پایداری بالای سرویس در دانلود و آپلود، پینگ پایین جهت استفاده در Game و.... اشاره کرد و جهت دریافت معلومات کافی در خصوص موارد مذکور،  اطلاعات هریک از آن‌ها به شرح زیر است:
  • سرعت بالاتر: سرویس 4G یا 4.5G که با نام اینترنت TD-LTE شناخته می شود، جدیدترین نسل اینترنت ثابت بوده که اپراتور‌های ارائه دهنده می توانند سرعتی تا حدود Mbps 40 را پوشش می دهند.
  • رفع محدودیت زمانی: این سرویس مشکل عدم دسترسی به پورت های خالی و خط تلفن ثابت را برطرف کرده است و شما به راحتی می توانید در هر مکانی که هستید از سرویس اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.
  • ارائه مودم با قابلیت جابه جایی: یکی از مشکلاتی که مشترکین ADSL که با آن رو به رو هستند، جا به‌جایی سرویس و انتقال به مرکز مخابرات جدید و رانژه کردن خط تلفن می باشد. این در حالیست که در سرویس اینترنت TD-LTE با توجه به اینکه انتقال داده ها از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه انجام می شود، امکان جا به جایی وجود دارد.
  • عدم نیاز به تلفن ثابت: برخلاف سایر سرویس ها مثل وایمکس و ADSL یکی از بهترین مزایای اینترنت TD-LTE، این است که برای راه اندازی آن نیازی به خط تلفن ندارد و به سادگی و با استفاده از مودم و سیم کارت می‌توانید آن را راه اندازی نمایید.
  • راه اندازی سریع: از آنجایی که این سرویس وابسته به زیر ساخت‌های مخابراتی نیست، بلافاصله پس از دریافت سیم کارت، امکان فعال سازی سیستم برای مشترک مبنا تلکام فراهم می گردد.
  • پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود: نحوه انتقال داده ها، در شبکه اینترنت ثابت TD-LTE از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه است. بنابراین با ثابت بودن مشترک، امکان اتصال و استفاده از منابع برای تجربه شبکه ای پایدار، با تاخیر پایین و سرعت بالا در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت.
  • پینگ پایین : کاربران بازی‌های اینترنتی ( گیمرها) با پینگ پایین در اینترنت TD-LTE کیفیت بالاتری جهت ادامه فعالیتهای خود خواهند داشت.

  اگر در حال حاضر از سرعت اینترنت خود راضی نیستید یا منطقه شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت ندارد ما به شما اینترنت پرسرعت 4.5G ثابت (با دامنه سرعت 1 مگابیت بر ثانیه تا 50 مگابیت بر ثانیه) را پیشنهاد می کنیم.

  تنها در مبنا تلکام می توان از مزایایی بهرمند شد که اپراتورهای ارائه دهنده دیگر قادر به ارائه آن نیستند. اهم این مزایا به شرح زیر می‌باشد:

  استفاده از اینترنت TD-LTE در اقصی نقاط کشور

  مبنا تلکام اولین و تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت TD-LTE این امکان برای تمامی علاقه مندان و کاربران فراهم کرده تا در تمام شهر ها و استان‌های ایران از اینترنت نسل 4/ 4.5 بهره مند گردند.

  اینترنت نامحدود بدون احتساب آستانه مصرف منصفانه

  اینترنت نامحدود ارائه شده توسط مبنا تلکام با دو طرح یکساله و دو ساله بدون احتساب مصرف منصفانه است.

  سرعت اینترنت TD-LTE بالاتراز 50 مگابیت بر ثانیه

  این شرکت اینترنت نامحدود خود را در بسته‌های حجمی تا سرعت 100 مگابیت بر ثانیه و در بسته‌های نامحدود سرعتی بالاتر از 50 مگابیت بر ثانیه به مشترکین خود ارائه میدهد.

  تحویل مودم indoor و تکنولوژی cat 6 به خریدارن

  مودم های مبنا تلکام با تکنولوژی های به روز به نام cat 6 ارائه می‌گردد و به صورت پرتابل قابل حمل می‌باشد. این در حالیست که مودم های ارائه شده در بازار از تکنولوژی cat 4 بهرمند هستند

  لیست سرویس های پایه شامل مودم، سیم کارت و ترافیک پایه به شرح زیر است: