اینترنت td-lte

 • اینترنت TD-LTE مبناتلکام

  خدمات اینترنت ثابت نسل 4 و 4.5G (TD-LTE) ، یکی از روش های اتصال به اینترنت با سرعتی بالا و حجم ترافیکی مناسب همراه با قابلیت جابه جایی در سراسر کشور، بر روی فرکانس 3500 باند 42 ، اطلاعات و داده‌ها را دریافت و ارسال می‌نماید. این خدمت می‌تواند به منظور تامین اینترنت منازل، شرکت‌های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار ‌گیرد.

  مزایای اینترنت TD-LTE

  از مزایای این سرویس در مبنا تلکام می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  استفاده از اینترنت TD-LTE در اقصی نقاط کشور

  پینگ پایین و رفع محدودیت زمانی

  با خرید پکیج از مبنا تلکام، مالکیت مودم برای خریدار خواهد بود

  پایداری بالای سرویس در دانلود و آپلود

  راه اندازی سریع : از آنجایی که این سرویس وابسته به زیر ساخت‌های مخابراتی نیست، بلافاصله پس از دریافت مودم و سیم کارت TD-LTE ، امکان فعال سازی سیستم برای مشترک مبنا تلکام فراهم می‌گردد.

  سرعت اینترنت : سرویس4 یا G4.5 که با نام اینترنت TD-LTE شناخته می‌شود، جدیدترین نسل اینترنت ثابت بوده که شرکت گسترش ارتباطات مبنا می‌تواند در سرویس‌های حجمی خود، سرعتی تا حدود 40 مگابیت بر ثانیه را عرضه نماید.

  ارائه اینترنت در اقصی نقاط کشور : مبنا تلکام اولین و تنها شرکت ارائه دهنده اینترنت TD LTE این امکان برای تمامی علاقه مندان و کاربران فراهم کرده تا در تمام شهر ها و استان‌های ایران از اینترنت نسل 4/ 4.5 بهره مند گردند.

  عدم نیاز به تلفن ثابت : برخلاف سایر سرویس‌ها مانندADSL و ... یکی از مزایای اینترنت TD-LTE راه‌اندازی بدون نیاز به خط تلفن بوده و با استفاده از مودم و سیم کارت می‌توان آن را راه اندازی کرد.

  پینگ پایین : کاربران بازی‌های اینترنتی آنلاین (گیمرها) با پینگ پایین در اینترنت TD LTE تجربه بهترین اینترنت برای گیم را خواهند داشت.

  مودم TD-LTE : مودم های ارائه شده در مبنا تلکام از فناوری cat 6 پشتیبانی کرده و کیفیت بالاتری را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

  مودم tfi60 : یکی از مودم‌های ارائه شده توسط مبنا تلکام می باشد که از به روز ترین تکنولوژی ارائه اینترنت در ایران پشتیبانی می نماید.

  پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود : نحوه انتقال داده‌ها، در شبکه اینترنت ثابت TD-LTE از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه برقرار می گردد، بنابراین با ثابت بودن مشترک، امکان اتصال و استفاده از منابع برای تجربه شبکه ای پایدار، با تاخیر پایین و سرعت بالا در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

  اینترنت TD-LTE حجمی

  اینترنت حجمی مبنا تلکام در راستای بهبود دسترسی به کابرانی که نیاز به سرعت بالا تا 40 مگابیت بر ثانیه را دارند، طراحی شده است. کاربران خانگی و یا شرکت های کوچک تا متوسط قادر خواهند بود بر اساس نیاز خود از طرح‌های متنوع به مدت زمان یکساله این سرویس استفاده نمایند.

  ورود به صفحه اینترنت پر سرعت td lte

  اینترنت TD-LTE سبک بال

  اینترنت سبک بال مبنا تلکام به منظور ساده سازی هزینه های کابران خانگی که نیاز به حجم بزرگی از دیتا را دارند طراحی شده است. سرویس طراحی شده سرعتی تا 40 مگابیت بر ثانیه را عرضه می نماید و میزان ترافیک آن سه برابر میانگین مصرف فعلی کاربران در سطح کشور می باشد.

  ورود به صفحه اینترنت td lte سبک بال

  به همراهی و مشاوره نیاز دارید؟

  با تکمیل فرم زیر همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهند.

  راه ارتباطی : در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 1533 تماس حاصل نمایید   
   

   

   

 • ارسال دیدگاه