+ADSL2
TD-LTE
پهنای باند اختصاصی
اینترنت بی سیم حجمی
دیتاسنتر
۱۵۳۳1533
خدمات اینترنت نسل ٤ ثابت  TD-LTE

 
 اینترنت پرسرعت TD-LTE
 
تعرفه ها
 
 سایت های داخل کشور

 

خدمات اينترنت نسل ٤ ثابت (TD-LTE) اینترنت پر سرعت

خدمات اینترنت ثابت نسل چهارم یا همان فناوریTD-LTE یکی از راه‌های دسترسی به اینترنت است که بر بستر LTE فعال بوده و روی یک فرکانس ارسال و دریافت را انجام می‌دهد. که با سرعتی بالا و فناوری بی سیم آخرین نسل اینترنت ثابت پهن باند می باشد که برای تامین اینترنت منازل و سازمان ها و موسسات و شرکت های تجاری استفاده می شود.

 

از مزایای این سرویس نسبت به سرویس های قبلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سرعت بالاتر:
  سرویس4G که با نام اینترنت TD-LTE یا اینترنت نسل چهارم نیز شناخته می شود، جدیدترین نسل اینترنت ثابت می باشد که تا سرعت حدود Mbps 40 را پوشش می دهد.
 • رفع محدودیت زمانی:
  این سرویس مشکل نداشتن پورت های خالی و خط تلفن ثابت را برطرف کرده است و شما به راحتی می توانید در هر مکانی که هستید از سرویس اینترنت پرسرعت بهره مند شوید.
 • ارائه مودم با قابلیت جابه جایی:
  یکی از مشکلاتی که مشترکین ADSL با آن رو به رو هستند، جا به‌جایی سرویس و انتقال به مرکز مخابرات جدید و رانژه کردن خط تلفن می باشد. در سرویس اینترنت TD-LTE با توجه به اینکه انتقال داده ها از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه انجام می شود، امکان جا به جایی وجود دارد.
 • عدم نیاز به تلفن ثابت:
  یکی از بهترین مزایای اینترنت TD-LTE این است که برخلاف سایر سرویس ها مثل ADSL برای راه اندازی آن هیچ نیازی به خط تلفن ندارد و به سادگی با استفاده از مودم و سیم کارت می‌توانید آن را راه اندازی کنید.
 • راه اندازی سریع:
  از آنجایی که این سرویس وابسته به زیر ساخت های مخابراتی نیست، بلافاصله پس از دریافت سیم کارت، امکان فعال سازی سیستم برای مشترک مبنا تلکام فراهم می شود.
 • پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود:
  نحوه انتقال داده ها، در شبکه اینترنت ثابت TD-LTE از طریق شبکه آنتن دهی تلفن همراه است. بنابراین با ثابت بودن مشترک، امکان اتصال و استفاده از منابع برای تجربه شبکه ای پایدار، با تاخیر پایین و سرعت بالا در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت.

اگر در حال حاضر از سرعت اینترنت خود راضی نیستید یا منطقه شما پورت خالی برای ارائه خدمات اینترنت ثابت ندارد ما به شما اینترنت پرسرعتG 4.5 ثابت (با دامنه سرعت 1 مگابیت بر ثانیه تا 40 مگابیت بر ثانیه) را پیشنهاد می کنیم.

با استفاده از تکنولوژی TD-LTE، کاربر از مبنا تلکام یک سیم‌کارت و مودم دریافت می‌کند و می‌تواند با استفاده از آن، از اینترنت پرسرعت بهره ببرد.

مشاهده تعرفه ها
خرید سرویس

 

 • مودم TD-LTE + سیم کارت + ۵ گیگ ترافیک هدیه, قیمت ۱,۹۹۰,۰۰۰ ریال
 • هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب, قیمت ۲۰۰,۰۰۰ ریال
 • ۹ درصد مبلغ مالیات ارزش افزوده به سرویس ها اضافه خواهد شد.

 

لیست وب سایتهای داخلی که ترافیک مصرفی آنها برای مشترکین مبنا یک دوم ترافیک بین الملل محاسبه می گردد به شرح زیر می باشد.

لیست سایت های داخل کشور(مرحله اول و دوم)

لیست سایت های داخل کشور (مرحله سوم)